Резерв “Шахтаря” тричі забив “Динамо”

Неділя, 01 травня 2016
21:27

gazeta.ua

Донецький “Шахтар” та київське “Динамо” з’ясували стосунки в матчі престижу на “Арені-Львів” у перший день травня. Зустріч двох грандів українського футболу завершилися з рахунком 3:0 на користь господарів.

“Гірники” відкрили рахунок на 33-й хвилині. Едуардо вийшов один на один із Олександром Шовковським і вразив ворота “Динамо”. У другому таймі “Шахтар” забив ще двічі. Спочатку відзначився Веллінгтон Нем. А за п’ять хвилин свій другий гол у матчі провів Едуардо.

Після третього м’яча “Шахтаря” на полі почався хаос. Команди пішли стінка на стінку. У підсумку Ярмоленко та Степаненко пішли з поля. Також у роздягальню раніше від фінального свистка відправився Луческу. А з лавки запасних “гірників” Юрій Можаровський вигнав Олександра Кучера.

Вже в компенсований час кияни могли забити гол престижу, але за “Шахтар” зіграла хрестовина воріт Каніболоцького.

Кияни достроково стали чемпіонами України і турнірного значення поєдинок не мав. Тим не менше Сергій Ребров виставив на гру основний склад.

“Шахтар”, який зараз бореться за фінал Ліги Європи, зіграв резервом. У четвер, 5 травня, “гірники” проведуть матч-відповідь півфіналу з іспанською “Севільєю”. Перша дуель суперників завершилася внічию — 2:2.