“Манчестер Сіті” нокаутував “Динамо” під освистування Порошенка

Четвер, 25 лютого 2016
12:48

“Манчестер Сіті” нокаутував “Динамо” під освистування Порошенка30

“Динамо” програло в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів англійському “Манчестер Сіті”. Поєдинок в Києві, на НСК “Олімпійський”, який відбувся 24 лютого за аккомпонемент мокрого снігу, завершився перемогою команди Мануеля Пеллегріні з рахунком 3:1.

Спочатку динамівці намагалися, причому досить небезуспішно, контролювати гру. Але гол Агуеро на 15-й хвилині полностю зламав плани киян на гру, а “Манчестер Сіті”, отримавши всі тактичні козирі, не дозволив біло-синім створити, по суті, жодного небезпечного моменту біля воріт Джо Харта. Більш того, на 40-й хвилині Сілва після стрімкої контратаки своїх партнерів змусив Шовковського вдруге виймати м’яч із сітки власних воріт.

Отримавши серйозну накачку в перерві, динамівці заграли агресивніше. Почали з’являтися моменти, один з яких на 59-й хвилині завершився точним ударом Буяльського, після якого м’яч рикошетом від Отаменді влетів у сітку воріт “Ман Сіті”.

У киян були ще моменти, щоб як мінімум зрівняти рахунок. Уболівальники найактивнішим чином підтримували своїх улюбленців, паралельно освиставши не лише суперників, але й чинного президента країни. Проте, клас гравців манчестерської команди зробив свою справу, і на 90-й хвилині крапку в поєдинку поставив Яя Туре, ударом з-за меж штрафного поклавши м’яч у дальній кут воріт Шовковського.

Підсумковий результат залишає киянам туманні шанси на вихід у чвертьфінал Ліги чемпіонів. Гра у відповідь, нагадаємо, відбудеться 15 березня в Манчестері.