Дубль Міліка допоміг “Наполі” перемогти “Болонью”

Неділя, 18 вересня 2016
15:19

Суперник “Динамо” по груповому етапу Ліги чемпіонів “Наполі” у матчі 4-го туру Серії А на своєму полі переграв “Болонью” з рахунком 3:1.

Після перемоги над “Динамо” (2:1) у Лізі чемпіонів підопічні Мауріціо Саррі на своєму полі здобули важливу перемогу у матчі з “Болоньєю”.

Дубль у складі переможців зробив Аркадіуш Мілік (67-а і 78-а хвилини), ще один гол забив Хосе Кальєхон (14). У “Болоньї” відзначився Сімоне Верді (56). На 81-й хвилині захисник гостей Еміль Крафт отримав червону картку.

Неаполітанський клуб набрав 10 очок і вийшов на першу сходинку в турнірній таблиці. В “Ювентуса” на один бал менше і одна гра в запасі. “Болонья” з шістьма очками йде дев’ятою.

У наступному турі “Наполі” 21 вересня зіграє на виїзді з “Дженоа”. “Болонья” в цей же день прийме “Сампдорію”.