“Тоттенхем” вийшов на друге місце у чемпіонаті Англії: результати 26-го туру

Понеділок, 15 лютого 2016
14:39

Гравці “Тоттенхема” святкують перемогу над “Манчестер Сіті”

Футболісти “Тоттенхема” обіграли на виїзді “Манчестер Сіті” у матчі 26-го туру чемпіонату Англії і вийшли на другу сходинку у турнірній таблиці.

Недільна гра в Манчестері завершилася перемогою “Тоттенхема” з рахунком 2:1. У складі переможців голи забили Харрі Кейн (53-я хвилина, з пенальті) і Крістіан Еріксен (83), у “Сіті” відзначився Келечі Іхеаначо (74).

Перемога дозволила “Тоттенхему” набрати 51 очко і змістити з другого місця “Арсенал”, у якого так само 51 бал в активі, але гірші додаткові показники. “Манчестер Сіті” з 47 балами посідає четверту сходинку у турнірній таблиці.

У наступному турі “Тоттенхем”, який здобув п’ять перемог поспіль, 28 лютого зіграє на своєму полі проти “Суонсі”. “Ман Сіті” в цей же день зіграє на виїзді з “Ньюкаслом”.

Футболісти лондонського “Арсеналу” на останній хвилині вирвали перемогу в домашньому матчі проти “Лестера”.

Недільна гра в Лондоні завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів поля. На гол Джеймі Варді (45-я хвилина з пенальті) господарі відповіли влучними ударами Тео Волкотта (70) і Денні Велбека (90). На 54-й хвилині за другу жовту картку з поля був вилучений захисник “Лестера” Денні Сімпсон.

У поточному чемпіонаті “Лестер” програв третій матч і з 53 очками займає першу сходинку у турнірній таблиці.

У наступному турі “Арсенал” 28 лютого зіграє на виїзді з “Манчестер Юнайтед”, “Лестер” днем ​​раніше прийме “Норвіч”, повідомляє “Р-Спорт”.

Чемпіонат Англії

26-й тур

Арсенал – Лестер 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 – 45, пенальті Варді, 1:1 – 70 Уолкотт, 2:1 – 90 Велбек.

Арсенал – Чех, Бельєрін, Мертезакер, Кошельни (Чемберс, 46), Монреаль, Коклен (Волкотт, 61), Ремзі, Окслейд-Чемберлен (Велбек, 83), Озіл, Санчес, Жиру.

Лестер – Шмейхель, Сімпсон, Морган, Хут, Фукс, Марез (Васілевскі, 58), Дрінкуотер, Канте, Олбрайтон (Кінг, 83), Окадзакі (Грей, 61), Варді.

Вилучення: Сімпсон (54).

Астон Вілла – Ліверпуль 0:6 (0:2, 0:4)

Голи: 0:1 – 16 Старрідж, 0:2 – 25 Мілнер, 0:3 – 58 Джан, 0:4 – 63 Оріжі, 0:5 – 65 Клайн, 0:6 – 71 Туре.

Ліверпуль – Міньоле, Клайн, Туре, Сако, Морено, Мілнер, Хендерсон, Джан, Коутіньйо (Стюарт, 66), Старрідж (Оріжі, 62), Фірміно (Бентеке, 74).

Манчестер Сіті – Тоттенхем 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 0:1 – 53, пенальті Кейн, 1:1 – 74 Іхеаначо, 1:2 – 83 Еріксен.

Манчестер Сіті – Харт, Сабалета, Компані, Отаменді, Кліші (Коларов, 75), Фернандо (Іхеаначо, 66), Фернандіньо, Сілва, Туре, Стерлінг, Агуеро.

Тоттенхем – Льоріс, Уокер, Алдервейрелд, Віммер, Роуз, Дайер, Дембеле, Сон Хін Мін (Керролл, 72), Еріксен, Аллі (Ламела, 81), Кейн (Шадлі, 89).

Сандерленд – Манчестер Юнайтед 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 1:0 – 3 Хазрі, 1:1 – 39 Марсіяль, 2:1 – 82, автогол Де Хеа.

Манчестер Юнайтед – Де Хеа, Дарміан (Лав, 37), Смоллінг, Блінд, Бортуік-Джексон, Шнайдерлін (Кін, 86), Керрік, Лінгард (Депай, 62), Мата, Марсіяль, Руні.

Суонсі – Саутгемптон 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 – 69 Лонг.

Борнмут – Сток Сіті 1:3 (0:1, 1:2)

Голи: 0:1 – 9 Імбула, 0:2 – 52 Афеллай, 0:3 – 55 Хоселу, 1:3 – 57 Рітчі.

Кристал Пелас – Уотфорд 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 0:1 – 16, пенальті Діні, 1:1 – 45 Адебайор, 1:2 – 82 Діні.

Вилучення: Суаре (90).

Евертон – Вест Бромвіч 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 – 14 Рондон.

Норвіч – Вест Хем 2:2 (0:0, 2:2)

Голи: 1:0 – 54 Брейді, 2:0 – 65 Хулахан, 2:1 – 74 Пайє, 2:2 – 76 Нобл.

Челсі – Ньюкасл 5:1 (3:0, 2:1)

Голи: 1:0 – 5 Дієго Коста, 2:0 – 9 Педро, 3:0 – 17 Вілліан, 4:0 – 59 Педро, 5:0 – 83 Траоре, 5:1 – 90 Таунсенд.

Челсі – Куртуа, Іванович, Кейхілл, Террі (Баба, 38), Аспілікуета, Фабрегас, Матіч, Азар, Вілліан (Лофтус-Чік, 80), Педро, Дієго Коста (Траоре, 60).