“Манчестер Сіті” втратив перемогу в матчі з другою командою Англії

Субота, 21 січня 2017
22:18

“Манчестер Сіті” втратив перемогу в матчі з другою командою Англії14

“Манчестер Сіті” зіграв внічию з “Тоттенхем Хотспур” у матчі 22-го туру чемпіонату Англії. Зустріч пройшла на стадіоні “Етіхад – Сіті оф Манчестер” і закінчилася з рахунком 2:2.

На початку другого тайму “городяни” швидко забили два м’ячі – після помилок голкіпера “шпор” Уго Льоріса відзначилися Лерой Сане і Кевін Де Брюйне. Незабаром Деле Аллі відіграв один м’яч, головою відправивши м’яч у порожні ворота, а на 77-й хвилині Сон Хін Мін зрівняв рахунок і приніс лондонцям нічию.

“Вони були кращими у першій половині, нам довелося важко. Після перерви ми заграли трохи краще і енергійніше, але потім пропустили. Ми показали великий характер, при 0:2 команда вірила у хороший результат і це чудово. Це важливе очко для команди.

Перший гол “Ман Сіті” забив за гандбольними правилами. Але люди не можуть бачити кожну деталь, так що скаржитися на суддю я не буду”, – сказав після матчу головний тренер “Тоттенхем Хотспур” Маурісіо Почеттіно.

А такою була реакція головного тренера “Манчестер Сіті” Хосепа Гвардіоли.

“Ми грали добре, це був хороший футбол і мені дуже шкода, що все так закінчилося. Ми створили більше моментів, але не змогли перемогти. Звичайно, треба забивати голи, але у нас було багато шансів. “Евертон” вдарив у ворота чотири рази – забив чотири голи, “Тоттенхем” вдарив двічі – два голи. Тут нічого не поробиш.

Все, що можна зробити, це створювати моменти, грати все краще і краще. Ми засмучені через те, що трапилося, але я пишаюся тим, що ми зробили. Завтра ми будемо щасливіші, але сьогодні нам сумно, тому що команда грала добре, а результат виявився не найкращим”, – сказав тренер в ефірі BBC.

“Манчестер Сіті” набрав 43 очки і залишився на п’ятій сходинці у таблиці АПЛ. “Тоттенхем” (46 балів) йде другим, відстаючи на шість очок від лідируючого “Челсі”, який ще не зіграв у цьому турі.