“Зоря” в більшості не змогла перемогти “Фейєноорд”

Четвер, 03 листопада 2016
22:27

Юрій Вернидуб. Фото: shahtar.com

“Зоря” приймала нідерландський “Фейєноорд” в рамках 4-го туру групового етапу Ліги Європи. Зустріч в Одесі завершилася внічию, 1:1.

Луганці почали матч досить активно, але пропустили першими вже на 15-й хвилині. Йоргенсен був точним після навісу від Кюйта. Відігратися “Зоря” могла вже через 7 хвилин, але Джонс опинився на висоті після удару зі штрафного Любеновича.

Відігралися підопічні Вернидуба на 44-й хвилині. Форстер не ідеально, але реалізував пенальті. Крім того, “Зоря” отримала чисельну перевагу: червону картку перед собою за гру рукою у штрафному побачив Боттегін.

На початку другого тайму луганці мали шанс вийти вперед, але Чайковський здалеку пробив над поперечиною.

Потім протягом двох хвилин сталися відразу два ключових епізоди. Спочатку Петряк, накручуючи в штрафному захисників, виходив на ударну позицію і опинився на газоні посла контакту з суперником. На думку арбітра підстав для пенальті не було, хоча повтор викликає чимало запитань. Після цього Караваєв із забійної позиції влучив у штангу, а Кулач вдало добивав, але арбітр зафіксував офсайд.

“Зоря” продовжувала володіти чисельною та ігровою перевагою, але свої моменти не змогли використати ні той же Кулач, ні Чайковський, ні Пауліньо. Останній реальний шанс вирвати перемогу був у Петряка на 89-й хвилині, але м’яч після його удару з-за меж штрафного пролетів поруч із дальньою стійкою.

У паралельному матчі “Фенербахче” вдома обіграв “Манчестер Юнайтед” Жозе Моуріньо, 2:1.

Турнірне становище: Фейеноорд – 7, Фенербахче – 7, “Манчестер Юнайтед” – 6, Зоря – 2.

У наступному турі “Зоря” поїде в гості до “Фенербахче”, а “МЮ” вдома прийматиме “Фейєноорд”. Матчі відбудуться 24 листопада.

Заря (Луганск, Украина) – Фейеноорд (Роттердам, Нидерланды) – 1:1
Голы: Йоргенсен, 15 (0:1); Форстер, 44 (1:1).

Фенербахче (Стамбул, Турция) – Манчестер Юнайтед (Манчестер, Англия) – 2:1
Голы: Сов, 2 (1:0); Ленс, 59 (2:0); Руни, 89 (2:1).