Франція переможе Португалію у фіналі Євро – Льов

Пʼятниця, 08 липня 2016
11:12

Головний тренер збірної Німеччини Йоахім Льов прокоментував поразку своєї команди у півфіналі Євро-2016 проти Франції (0:2).

“Ми були кращою командою на полі. Показали гарну гру, доклали багато зусиль. Нас супроводжувала невдача, адже ми отримали пенальті у свої ворота за хвилину до перерви”, – наводить слова німецького тренера офіційний сайт УЄФА.

“Коли ми вилітали в 2010 і 2012 роках, то наші суперники грали краще за нас. Сьогодні ж ми грали краще від французів. Були кращими від них у всьому, крім підсумкового результату.

У нас були травмовані Хедіра і Гомес, дискваліфікований Хуммельс, а в матчі був вимушено замінений Боатенг – всі вони є тими гравцями, яких важко замінити. Я не дорікаю команду ні в чому і після матчу подякував їм за мужність, проявлену в матчі. Сьогодні на полі вони показали все.

Франція, проте, заслужено вийшла у фінал. Якщо ви з рахунком 2:0 проходите у фінал – це завжди по справі. І я думаю, що вони переможуть Португалію. У французів дуже хороша команда, а португальці для мене виглядали непереконливо на турнірі.

Що стосується другого голу, ми просто не змогли вибити м’яч з небезпечної зони. Ми непогано з цим справлялися протягом усього матчу, але в тому епізоді не вийшло. Вважаю, моя команда перевершувала суперника, особливо в середній лінії. У другому таймі ми тиснули, але завжди залишався ризик нарватися на контратаку. Ми все перепробували, намагалися як могли і у нас були моменти”.

У фіналі Франція зустрінеться з Португалією. Матч пройде 10 липня на Стад де Франс.