Збірна Ісландії сенсаційно вибила Англію з Євро-2016

Понеділок, 28 червня 2016
00:27

Збірна Ісландії святкує вихід у чвертьфінал Євро

Збірна Ісландії обіграла команду Англії в 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу і стала останнім чвертьфіналістом турніру.

Зустріч відбулася на стадіоні “Альянц Рів’єра” у Ніцці і завершилася з рахунком 2:1. На 4-й хвилині форвард “трьох левів” Вейн Руні реалізував пенальті і вивів англійців вперед. Дві хвилини потому Рагнар Сігурдссон відновив рівновагу. Переможний м’яч на 18-й хвилині записав на свій рахунок Колбейнн Сігторссон.

Таким чином, команда Ісландії стала останнім чвертьфіналістом Євро-2016, де зіграє з господарями турніру французами. Матч пройде на стадіоні “Стад де Франс” в Сен-Дені 3 липня.

Крім них за вихід у півфінал посперечаються пари Польща – Португалія, Уельс – Бельгія та Німеччина – Італія, повідомляє “Лента”.