Збірна Італії “помстилася” Іспанії і зіграє в чвертьфіналі Євро-2016

Понеділок, 27 червня 2016
21:34

Збірна Італії виграла в команди Іспанії в матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи-2016. Зустріч проходила в Сен-Дені на стадіоні “Стад де Франс” і завершилася з рахунком 2:0.

Перший тайм пройшов з помітною перевагою збірної Італії. На 33-й хвилині Давид де Хеа відбив перед собою потужний удар Едера, біля воріт іспанців першим виявився Емануеле Джаккеріні, від нього м’яч відскочив до Джорджо К’єлліні, а той вразив ворота.

Після перерви Іспанія перехопила ініціативу і почала нарощувати тиск біля воріт італійців. Джанлуїджі Буффон кілька разів врятував свою команду, а в компенсований час Граціано Пелле подвоїв перевагу “Скуадра Адзурра”, замкнувши простріл з флангу.

Іспанія завершила виступи на Євро-2016. Італія вийшла в чвертьфінал, де зіграє зі збірною Німеччини. Зустріч відбудеться 2 липня.

Нагадаємо, що збірні Італії та Іспанії зустрічалися в київському фіналі Євро-2012. Тоді з рахунком 4:0 перемогу здобула “фурія Роха”.