Євро-2016. Франція – Ірландія – 0:0 (Перший тайм) LIVE

Неділя, 26 червня 2016
15:42

Євро-2016. Франція – Ірландія – 0:0 (Перший тайм) LIVE8

Привіт усім! Сьогодні ми дізнаємося ще трьох учасників чвертьфіналу Євро-2016. Першими поміряються силами господарі турніру французи та ірландці. Матч розпочнеться о 16:00 за київським часом. Стартовий свисток пролунає у Ліоні від італійця Нікола Ріццолі.

Нагадаємо, Франція виграла групу А, де виступала разом зі Швейцарією, Румунією та Албанією. Ірландія стала третьою у квартеті Е, пропустивши вперед Італію та Бельгію.

Відзначимо, що для Ірландії це перша участь у плей-оф Євро. Пікантності матчу додають події шестирічної давнини. Французи пройшли Ірландію в стикових матчах кваліфікації Кубка світу-2010. Вирішальний гол Франція забила за участю Тьєррі Анрі, який підіграв собі рукою. Нападника у збірній Франції вже давно нема, але ірландські фанати все чудово пам´ятають.

Зрозуміло, що Франція – фаворит матчу, але “хлопці в зеленому” теж дуже хочуть у чвертьфінал. У команд є, як мінімум 90 хвилин. Якщо основний час переможця не виявить, то будуть овертайми і, можливо, серія пенальті.