Україна покинула Євро-2016

У рамках заключного третього туру чемпіонату Євро 2016 року збірна України програла Польщі 0:1 і завершила свої виступи на турнірі, не зумівши набрати жодного очка з різницею голів 0-5.

Перший тайм пройшов під диктовку жовто-синіх, які показали високу швидкість, хорошу комбінаційну гру, завдяки чому створили кілька моментів. Найгостріший з них був у Андрія Ярмоленка, який після виходу один на один з Лукашем Фабьянскі пробив мимо воріт.

Але на початку другого тайму Польща зуміла забити гол у ворота Андрія П’ятова: це Якуб Блащиковскі, який вийшов на заміну в перерві, залишився один в чужий штрафний, обіграв суперників і пробив у сітку чужих воріт.

Підопічні Михайла Фоменка зробили спроби відігратися, але їх зусилля в атаці виявилися марними. Намагаючись переломити хід матчу, наставник української команди випустив на заміну Віктора Коваленка та Анатолія Тимощука. Ветеран-півзахисник у доданий час замінив нападника Романа Зозулю.

Таким чином, збірна України завершила свої виступи на Євро-2016. За підсумками трьох турів жовто-сині не мають очок і забитих м’ячів. Польща з сімома очками вийшла до плей-офф з другого місця групи C. Виграла квартет Німеччина (сім балів), яка перемогла Північну Ірландію (три пункти) 1:0.

Україна – Польща 0:1

Гол: Блащиковські, 54

Україна: П’ятов, Федецький, Кучер, Хачеріді, Бутко, Степаненко, Ротань, Ярмоленко, Зінченко (Коваленко, 73), Коноплянка, Зозуля (Тимощук, 90)

Польща: Фабіанскі, Ціонек, Паздан, Глік, Єнджейчик, Йодловєц, Крихов’як, Капустка (Гросіцкі, 71), Зьєлінскі (Блащиковскі, 46), Мілік (Старжинскі, 90), Левандовскі

Попереджені: Ротань, Кучер – Капустка