Ольга Харлан стала бронзовим призером чемпіонату Європи

Вівторок, 21 червня 2016
17:03

У польській Торуні проходить чемпіонат Європи з фехтування.

Першу нагороду у медальну скарбничку збірної України принесла лідер жіночої збірної з фехтування на шаблях Ольга Харлан, яка завоювала бронзову медаль.

На шляху до п’єдесталу Харлан в 1/16 розгромила Теодору Коунтору з Греції (15:4), в 1/8 фіналу перемогла ще одну грекиню Вассіліку Вугіука (15:13). У чвертьфіналі українка вирвала перемогу в однієї з фавориток турніру – польки Александри Сохи (15:14), а в півфінальній дуелі поступилася росіянці Софії Великій (13:15) і стала бронзовим призером.

Росіянка Софія Велика захистила титул чемпіонки Європи, взявши гору у фіналі над угоркою Ганною Мартон (15:10).

В особистій першості рапіристів найкращим серед українців був Клод Юнес. В 1/16 фіналу він одним уколом обіграв австрійця Рене Пранца, а потім вибив з боротьби свого товариша по збірній Андрія Погребянка (15:10), але вже в 1/4 фіналу поступився одним уколом німцеві Андре Саніте (14:15). Ростислав Герцик склав зброю в 1/16 фіналу, програвши Йоханнесу Пошарнігу з Австрії (9:15), а Філіп Колесніков не зумів подолати груповий етап змагань.

Золото чемпіонату Європи завоював росіянин Тимур Сафін, перемігши у фіналі француза Ервана Ле Пешо (15: 9). Бронзу взяли італієць Джорджіо Авола і німець Андре Саніта.