Євро-2016. Бельгія – Ірландія – 3:0

Субота, 18 червня 2016
15:59

Євро-2016. Бельгія – Ірландія – 3:012

Вітання всім вболівальникам! Запрошуємо на матч Євро-2016, в якому Бельгія зустрічається з Ірландією. Поєдинок пройде у Бордо. Головний арбітр зустрічі – турок Джюнейт Чакир.

У першому турі Бельгія програла Італії з рахунком 0:2. Ірландія зіграла внічию зі Швецією – 1:1. Вчора італійці мінімально обіграли команду Златана Ібрагімовича – 1:0. Завдяки цій перемозі команда Антоніо Конте оформила вихід у плей-оф Євро.

Євро-2016

Груповий етап

2-й тур

Група Е

Бельгія – Ірландія

Бельгія – Куртуа, Алдервейрелд, Вертонген, Меньє, Вермален, Вітцель, Дембеле, де Брюйне, Феррейра Карраско, Азар, Лукаку.

Ірландія – Рендолф, О’Ши, Ворд, Коулмен, Кларк, Маккарті, Велан, Хулахан, Хендрік, Брейді, Лонг.

ПЕРШИЙ ТАЙМ

42 Жовтка картка для Хендріка, який підкинув супернику другий м´яч. Арбітр покарав гравця за те, що він заважав атаці бельгійської збірної.

45 Арбітр нічого не додав до часу першого тайму. Команди йдуть на перерву, не забивши голів.

ПЕРЕРВА

ДРУГИЙ ТАЙМ

47 ГООООООООООООЛ! Ромелу Лукаку забиває за збірну Бельгії. Контратака завершилася навісом де Брюйне на нападника “Евертона”, який пробив у кут воріт збірної Ірландії з 16 метрів.

50 Томас Вермален отримав попередження за фол проти Лонга

57 Наінгголан вийшов замість Дембеле.

61 ГООООООООООООООЛ! Аксель Вітцель забиває другий гол збірної Бельгії. Півзахисник пробив головою, м´яч від руки воротаря залетів у сітку.

63 Макклейн продовжить гру, а Маккарті додивиться гру із лавки запасних.

64 Карраско – out , Мертенс – in!

70 ГООООООООООООООЛ! Ромелу Лукаку робить дубль. Азар вивів нападника один на один із воротарем збірної Ірландії і той не схибив.