Збірна України програла другий матч поспіль на Євро-2016

Четвер, 16 червня 2016
21:49

Збірна України програла другий матчі на чемпіонаті Європи. Цього разу українці поступилися аутсайдеру групи збірній Північної Ірландії.

У першому таймі українці не створили жодного моменту. Не мали жодного небезпечного штрафного, не подали жодного кутового. Кілька ударів були заблоковані захисниками Північної Ірландії. Натомість підопічні Майкла о Ніла ледь не забили після кутового. М’яч просвистів у сантиметрах від штанги. Ще одну небезпеку ліквідував Євген Хачеріді, перервавши гострий простріл суперника. Загалом у першому таймі гостріше діяли саме ірландці. Таку нікчемну гру наша збірна не показувала давно. Можна пригадати лише відбірний матч на виїзді із Білоруссю.

Чому Україна програла Північній Ірландії?

У другому таймі українці відразу пропустили. Відзначився Макколі, який забив головою після подачі штрафного. Хачеріді не встежив за ірландцем.

Українці кинулися відігруватися. Однак жодного 100% моменту не створили. Були лише удари здалеку та кілька спроб пробити головою у виконанні Селезньова і Зінченка. Наприкінці гри голкіпер ірландців потягнув удар Ракицького. Коли йшла 6 додана хвилина суперники забили нам удруге. П’ятов відбив м’яч, але на добиванні кращим був форвард Північної Ірландії. Україна поступилася 0:2 і має лише примарні шанси на продовження боротьби.

Україна – Північна Ірландія 0:2

Голи: Маколі, 49, Макгинн, 90 + 6

Україна: П’ятов – Шевчук, Ракицький, Хачеріді, Федецький – Степаненко, Сидорчук (Гармаш, 76) – Коноплянка, Коваленко (Зінченко, 83), Ярмоленко – Селезньов (Зозуля, 71)

Північна Ірландія: Макговерн – Д. Еванс, Маколі, Кеткарт, Хьюз – Даллас, Норвуд, Девіс, К. Еванс (Макнейр, 90 + 3), Уорд (Макгинн, 69) – Вашингтон (Мадженніс, 84)

Попередження: Селезньов, Сидорчук – Уорд, Даллас, Д. Еванс