Збірна Англії в компенсований час вирвала перемогу над Уельсом

Четвер, 16 червня 2016
18:14

У матчі другого туру групи B чемпіонату Європи 2016 збірна Англії здобула вольову перемогу з рахунком 2:1 над збірною Уельсу.

Валлійці відкрили рахунок наприкінці першого тайму. На 42-й хвилині Гарет Бейл завдав класний дальній удар зі штрафного.

Відігратися англійцям вдалося на 57-й хвилині – вийшов на заміну після першого тайму Джеймі Варді переправив м’яч в сітку воріт Вейна Хеннессі.

Переможний гол англійська збірна забила в компенсований час – відзначився Деніел Старрідж, який з’явився на полі після перерви.

У заключному турі групового раунду збірна Уельсу 20 червня зіграє зі збірною Росії, а англійцям в той же день зустрінуться зі Словаччиною.

Турнірне становище в групі B: 1. Англія – 4 очки; 2. Уельс – 3; 3. Словаччина – 3; 4. Росія – 1.