Збірна Італії стартувала на Євро з перемоги над Бельгією

Понеділок, 14 червня 2016
00:21

Збірна Італії виграла в команди Бельгії в матчі першого туру групового етапу чемпіонату Європи – 2016. Зустріч проходила в Ліоні на стадіоні “Стад де Люм’єр” і завершилася з рахунком 2:0.

Протягом більшої частини першого тайму бельгійці володіли перевагою, але рахунок відкрила Італія. На 32-й хвилині Леонардо Бонуччі з центру поля зробив закид на 30-35 метрів, м’яч перелетів через голову Тобі Алдервейрелда, його класно обробив Емануеле Джаккеріні і наступним дотиком пробив повз Тібо Куртуа в дальній кут.

Другий тайм пройшов на зустрічних курсах. “Дияволи” часто отримували право на стандартні положення, але не зуміли перетворити їх в гол, а в компенсований час пропустили другий м’яч. Антоніо Кандрева м’яко закинув м’яч на Граціано Пелле, який зльоту всадив його в сітку з усієї сили.

ЧЄ 2016 – фінальний раунд

Бельгія – Італія – 0:2

Голи: Джаккеріні, 32 (0:1); Пелле, 90 + 2 (0:2).

Попередження: Вертонген, 90 + 1 – К’єлліні, 65; Едер, 75; Бонуччі, 78; Мотта, 84.

Турнірне становище в групі Е після 1-го туру: 1. Італія – 3 очка; 2-3. Ірландія і Швеція – по 1; 4. Бельгія – 0.