Автогол урятував збірну Швеції в матчі з Ірландією

Понеділок, 13 червня 2016
21:08

Ібрагімович не дозволив шведам програти. Фото: gblor.ru

Збірні Ірландії та Швеції зіграли внічию в матчі першого туру групового етапу чемпіонату Європи-2016. Зустріч проходила в Сен-Дені на стадіоні “Стад де Франс” і завершилася з рахунком 1:1.

У першому таймі шведи більше володіли м’ячем, але найгостріші моменти створили ірландці. Відразу кілька ударів з середньої та дальньої дистанції виявилися дуже небезпечними. Найбільший шанс мав Джеффрі Хендрік, який ударом здалеку струсонув поперечину.

У дебюті другого тайму Шеймус Коулман обіграв захисника, війшов у штрафний, прострілив назад в центр на Уеслі Хулахана, який блискуче пробив у дальній кут і в протихід голкіперу.

На 71-й хвилині Златан Ібрагімович після красивої комбінації майже з нульового кута зумів прострілити в центр, м’яч від голови гравця ірландців Кирана Кларка залетів точно в ближній кут.