Збірну Німеччини врятував Боатенг

Неділя, 13 червня 2016
00:14

Україна ледь не забиває Німеччині. Фото: afp.com

Збірна України поступилася в стартовому для себе матчі Євро-2016 чемпіонам світу німцям. 2:0.

Українці скуто почали гру і відразу поступилися ініціативою. На 19 хвилині після подачі зі штрафного захисник Мустафі випередив Сидорчука і забив головою в праву від голкіпера Пятова дев’ятку.

Хвилин 10 збірна України оговтувалася, а потім, застосувавши високий пресинг, пішла вперед. Українці згаяли дві 100% нагоди. Спочатку Хачеріді після подачі кутового бив під перекладину, але Нойєр парирував удар. Згодом Коноплянка вийшов сам на сам із метра пробив голкіпера. Німців урятував захисник Боатенг, який вибив м’яч із лінії воріт.

“Чітко видно що 1. Наші боягузливі – українці не бояться. 2. Наші дерев’яні – українці технічні. 3. Наші затиснуті – українці розкуті. Матчі з нашою участю – сумовите лайно з обох сторін. В українців дуже часто такі веселі матчі відкриті з рівними шансами” – написав у коментарі російський уболівальник.

У другому таймі німці намагалися заспокоїти гру і їм це вдалося. Українці мали два моменти: удар Ракицького парирував Нойєр, а згодом суддя Аткінсон не призначив пенальті, коли Нойєр відверто збив Селезньова у власному штрафному.

У компенсований арбітром час Швайнштайгер довів контратаку чемпіонів світу до логічного завершення 0:2.

Наступну гру збірна України зіграє в Ліоні проти Північної Ірландії 16 червня.

Німеччина – Україна 2:0

Голи: Мустафі, 19, Швайнштайгер, 90+1

Німеччина: Нойер – Хеведес, Боатенг, Мустафі, Гектор – Хедіра, Кроос – Мюллер, Езіл, Дракслер (Шюррле, 78) – Гьотце (Швайнштайгер, 90)

Україна: П’ятов – Федецький, Хачеріді, Ракицький, Шевчук – Сидорчук, Степаненко – Ярмоленко, Коваленко (Зінченко, 74), Коноплянка – Зозуля (Селезньов, 66)

Попередження: Коноплянка