Збірна Росії програла Чехії в контрольному матчі перед Євро

Четвер, 02 червня 2016
14:09

1

Збірна Росії в товариському матчі зазнала поразки від команди Чехії з рахунком 1:2.

На шостій хвилині Олександр Кокорін підхопив м’яч на правому краї штрафного, трохи наблизився і щільно, при цьому ще й результативно пробив у дальній кут.

У дебюті другого тайму екс-гравець ЦСКА Томаш Нецид головою скинув м’яч на лінію штрафного на Томаша Росіцкі, який пробив з льоту в лівий ближній кут – Марінато Гілерме не дотягнувся. У кінцівці гри Ладіслав Крейчі прострілив з лівого флангу вздовж воріт, а Нецид на лінії воротарського випередив Романа Нойштедтера, в дотик пробивши під поперечину.

Нагадаємо, на Євро-2016 збірна Росії зіграє в групі В з Англією, Уельсом і Словаччиною. Чехія, яка потрапила до квартету D, буде битися з Туреччиною, Хорватією та Іспанією.