Збірна України забила Румунії чотири м’ячі і пропустила три

Неділя, 29 травня 2016
22:52

Збірна України зіграла перший товариський матч напередодні чемпіонату Європи. Підопічні Михайла Фоменка зустрілися з учасником Євро-2016 збірною Румунії.

Матч почався дуже мляво, команди грішили помилками у передачах і не точними ударами. Гол румунів освіжив гру. На 23-й хвилині після навісу Станку, Кешеру головою скинув на Торже, який відразу ж пробив у ближній кут, де “спав” П´ятов.

Наші забили у роздягальню. На 44-й хвилині Шевчук зліва низом прострілив на дальню штангу, де Зозуля у падінні проштовхнув м’яч у сітку.

Як тільки почався другий тайм українці вийшли вперед. На 48-й хвилині Зінченко вийшов один на один і пробив повз воротаря.

Товариський матч. Румунія – Україна – 3:4

На 55-й хвилині Ярмоленко виклав м’яч у штрафний майданчик на Коноплянку, який поклав м’яч у нижній дальній кут.

А на 59-й хвилині відзначився вже і сам Ярмоленко. Отримавши м’яч, Андрій в оточенні трьох гравців суперника, прибрав на замаху захисника у штрафному майданчику і пробив повз воротаря.

Здавалося, розгром Румунії неминучий. Але на 75-й хвилині Алібек зі штрафного пробив у ближній кут, де знову “проспав” П´ятов.

А на 85-й хвилині знову наш голкіпер пропустив у ближній кут після удару з-за меж штрафного. Цього разу відзначився Станчу.

Перемога України – 4:3.

Румунія – Україна 3:4 (1:1, 2:3)

Голи: 1:0 – 23 Торже, 1:1 – 43 Зозуля, 1:2 – 48 Зінченко, 1:3 – 54 Коноплянка, 1:4 – 59 Ярмоленко, 2:4 – 74 Алібек, 3:4 – 84 Станчу.

Румунія – Тетерушану, Влад Кірікеш, Філіп (Рац, 46), Мецел, Григоре, Пінтілій, Торже (Попа, 69), Препеліца (Хобан, 60), Санмартян (Максим, 57), Кешеру (Алібек, 57), Станку (Станчу , 79).

Україна – П´ятов, Ракицький, Хачеріді (Кучер, 46), Федецький (Бутко, 46), Шевчук (Караваєв, 71), Ярмоленко, Степаненко, Коноплянка, Сидорчук (Ротань, 67), Рибалка (Зінченко, 46), Зозуля (Шахов , 46).

Попередження: Влад Кірікеш (50), Максим (90).