Прощальний дубль Ібрагімовича допоміг “ПСЖ” виграти Кубок Франції

Неділя, 22 травня 2016
13:47

Прощальний дубль Ібрагімовича допоміг “ПСЖ” виграти Кубок Франції3

“ПСЖ” виграв у “Марселя” в фінальному матчі Кубка Франції. Зустріч проходила в Сен-Дені на стадіоні “Стад де Франс” і завершилася з рахунком 2:4.

У дебюті матчу Блез Матюйді відкрив рахунок. На 12-й хвилині Флорьян Товен провів м’яч у відповідь. На 47-й хвилині Златан Ібрагімович реалізував пенальті, а під кінець години гри Едінсон Кавані забив третій гол у ворота “Марселя”.

На 82-й хвилині Ібрагімович оформив дубль і зробив рахунок розгромним. У кінцівці основного часу Михайла Батшуайі відіграв один м’яч.

“ПСЖ” став володарем Кубка Франції в 10-й раз і наздогнав “Марсель”, який до сьогоднішнього дня був одноосібним рекордсменом за перемогами в турнірі.

Відзначимо, що матч став прощальним для Ібрагімовича, який залишає ПСЖ після чотирьох років виступів за клуб зі столиці Франції.