Гравці “Шахтаря” одягли футболки з написом “Дякуємо, Містере!”

Субота, 21 травня 2016
20:49

Гравці “Шахтаря” одягли футболки з написом “Дякуємо, Містере!”11

Мірча Луческу залишив “Шахтар” після 12 років роботи у клубі. Фінал Кубка України став останнім матчем Містера у команді. Сьогодні “гірники” обіграли луганську “Зорю” з рахунком 2:0 і таким чином підвели риску під епохою румунського наставника у клубі. Від завтра посада наставника “Шахтаря” є вакантною.

За інформацією ЗМІ місце Луческу займе наставник “Браги” Паулу Фонсека. Очікується, що 43-річний португалець підпише контракт з “гірниками” наступного тижня. Завтра уродженець Мозамбіка зіграє фінал Кубку Португалії. Очевидно, після цього матчу Фонсека оголосить про відхід з “Браги”.

На нагородження гравці “Шахтаря” одягли футболки із портретом Луческу і написом “Дякуємо, Містере”. Золоті медалі “гірники” отримали з рук мера Львова Андрія Садового, президента Федерації футболу України Андрія Павелка та президента прем’єр-ліги Володимира Генінсона.

“Шахтар” виграв Кубок України у прощальному матчі Луческу

Луческу першим підняв Кубок України. Потім все у кращих традиціях святкування — шампанське, конфеті та коло пошани з трофеєм.

На післяматчеву прес-конференцію Луческу прийшов з пакетом футболок. Очевидно, це прощальний подарунок від підопічних.

Нагадаємо, Луческу очолив “Шахтар” у травні 2004-гороку. За цей час наставник виграв з “гірниками” 22 трофеї.