“Шахтар” виграв Кубок України у прощальному матчі Луческу

Субота, 21 травня 2016
18:50

gazeta.ua

Визначився володар Кубка України. Трофей дістався донецькому “Шахтареві”. У фіналі “гірники” перемогли луганську “Зорю”.

Матч на “Арені Львів” завершився з рахунком 2:0 на користь “Шахтаря”. Львів уперше в історії приймав фінал національного Кубка.

“Гірники” відкрили рахунок наприкінці першого тайму. Олександр Гладкий, який вийшов у стартовому складі, на 42-й хвилині віддячив Містеру за довіру. Після розіграшу кутового Тайсон навісив з лівого флангу і нападник, якого гравці “Зорі” залишили без нагляду, з 12 метрів головою спрямував м’яч точно в кут воріт Микити Шевченка.

Після забитого м’яча гравці побігли святкувати до Луческу. Ще один доказ того, що сьогодні “Шахтар” прощається з тренером, який працював у клубі 12 років.

Загалом перший тайм вийшов досить жвавим — спокійний початок і активна друга половина. “Шахтар” більше володів м’ячем, але “Зоря” небезпечно і гостро відповідала.

На 57-й хвилині Гладкий знову дякував Луческу. Олександр забив другий м’яч у ворота “Зорі”. Коваленко навісив у карний майданчик луганчан, Кучер скинув Гладкому, а нападник забив у ближній кут воріт Шевченка.

До слова, Олександра не включили у розширений склад збірної України на Євро-2016.

“Зоря” продовжувала атакувати, але так і не змогла нічого протиставити супернику. На 89-й хвилині арбітр матчу Євген Арановський призначив пенальті у ворота “Шахтаря”, але після підказки від Наталі Рачинської змінив своє рішення.

Свідками фіналу і прощального матчу Луческу стали 21 723 глядача. Не аншлаг, але могло бути гірше. Фанати сходилися на стадіон практично весь перший тайм.

Після фінального свистка “Шахтар” отримав Кубок України і золоті медалі. У чемпіонаті України “гірники” стали другими, а у Лізі Європи дійшли до півфіналу.