“Севілья” Коноплянки перервала безвиграшну серію: результати 35-го туру Ла ліги

Понеділок, 25 квітня 2016
12:56

Боротьба за чемпіонство в Іспанії розгорається з новою силою. За чотири тури до фінішу в турнірній таблиці двовладдя “Барселони” та “Атлетико”, а “Реал” відстає всього на один бал. При цьому обидва мадридських клуби продовжують боротьбу у Лізі чемпіонів.

У 35-му турі “Реал” без свого лідера Кріштіану Роналду з великими зусиллями обіграв в мадридському дербі “Райо Вальєкано” – дубль оформив Гарет Бейл, ще один гол забив Лукас Васкес.

Футболісти “Барселони” розгромили хіхонський “Спортинг” і забили у ворота суперників в двох останніх турах 14 м’ячів.

Суботня гра на “Камп Ноу” завершилась перемогою “Барси” з рахунком 6:0. Луїс Суарес, так само, як і в грі попереднього туру з “Депортиво”, зробив покер (64-а, 74-а, 77-а і 88-а хвилини), ще по голу забили Ліонель Мессі (12) і Неймар ( 85, з пенальті).

“Севілья” перед “Шахтарем” розібралася з “Бетісом”, Коноплянка зіграв півтора тайма

У попередньому турі “синьо-гранатові” розгромили “Депортиво” з рахунком 8:0.

“Барса” набрала 82 очки і вийшла на перше місце в турнірній таблиці. Мадридський “Атлетико”, в активі якого також 82 очки, розташовується нижче за рахунок гірших додаткових показників. У мадридського “Реала” 81 бал.

У свою чергу майбутній суперник “Шахтаря” по 1/2 фіналу Ліги Європи “Севілья” перервала свою чотирьохматчеву безвиграшну серію, здолавши в дербі “Бетіс” (2:0). Коноплянка вийшов у стартовому складі команди і був замінений на 68-й хвилині.