Збірна України перемогла Південну Корею на юнацькому чемпіонаті світу з хокею

Пʼятниця, 22 квітня 2016
11:17

Андрій Денискін відзначився хет-триком

Хет-трик Андрія Денискіна, а також чергові голи Вадима Мазура та Богдана Ступака допомогли юнацькій збірній України здобути другу перемогу на чемпіонаті світу у першому дивізіоні.

Початок зустрічі виявилося вдалим для підопічних Євгена Аліпова. Синьо-жовті заробили більшість, і хоча реалізувати її не вдалося, вже в рівних складах Вадим Мазур з близької відстані переграв корейського голкіпера – 0:1.

Втримати перевагу нашій команді не вдалося – прогавили індивідуальний прохід Юхюнг Лі, який кидком під дальню штангу зрівняв рахунок – 1:1.

Наприкінці першого періоду Богдан Ступак з передачі Вадима Мазура знову вивів українців вперед, реалізувавши більшість кидком з півзони. Але на початку другого періоду Кім Юнг Во знову зрівняв рахунок у грі – 2:2.

Юнацька збірна України з хокею боротиметься за перемогу на чемпіонаті світу

В кінцевому підсумку перша ланка українців домоглося свого, а Андрій Денискін видав справжню гольову феєрію, закинувши свої перші шайби на турнірі і оформивши хет-трик. Один з голів форварда “Білого Барса” виявився переможним.

Андрій також віддав гольову передачу на Антона Рубана у шостій шайбі українців. Але крапку в грі поставили все ж корейці. Чонг Мін Лі закинув третю шайбу своєї команди і встановив остаточний рахунок в поєдинку – 3:6 на користь юніорської збірної України.

Південна Корея – Україна 3:6 (1:2, 1:2, 1:2)

Шайби: 2:45 Мазур – 0:1; 5:40 Х. Лі – 1:1; 16:43 Ступак (Мазур, Григор’єв – більш.) – 1:2; 27:35 Ю. В. Кім (С. Й. Лі, Т. К. Лі) – 2:2 29:11 Денискін (Мазур, Ступак) – 2:3; 35:18 Денискін (Мазур, Мережко) – 2: 4; 52:18 Денискін (Мережко, Шевченко – більш.) – 2: 5; 55:38 Рубан (Денискін) – 2: 6; 56:33 Ч. М. Лі (Чаї) – 3:6

Воротарі: Х. Чун – Дьяченко

Кидки: 39 – 34

Штраф: 49 – 49

Україна: Дьяченко (Петленко); Григор’єв – Мережко, Ганопольский – Поцелуєнко, Швачка – Козачук, Жариков – Артем’єв; Ступак – Мазур – Денискін, Рубан – Мороз – Коваленко, Мкртчян – Шевченко – Лесніков, Чорний – Нетреба – Шиманський.