“Хет-трик” через 13 років і 515 “холостих” хвилин Мессі: що вказує на кризу “Барселони”

Понеділок, 18 квітня 2016
21:00

У лідерів “Барси” занадто мало приводів для радості. Фото: reuters.com

“Барселона” програла в 33-му турі “Валенсії”, 1:2 і остаточно втратила всю перевагу перед “Атлетіко” та “Реалом”. Видання sports.ru наводить цифри, які вказують на явну кризу в каталонців.

“Барселона” програла три матчі поспіль в Ла Лізі (“Реалу” – 1:2, “Реалу Сосьєдад” – 0:1, “Валенсії” – 1:2). Такого не траплялося більше 13 років, з січня-лютого 2003 року. Президентом “Барси” тоді був Жоан Гаспар.

В останніх чотирьох матчах чемпіонату “Барселона” набрала всього 1 очко з 12 можливих. “Атлетіко” за цей відрізок набрав 9 очок, “Реал” зібрав максимум, все 12.

Відрив “Барселони” від “Атлетіко”, який ще після нічиєї з “Вільярреалом” 20 березня становив 9 очок, зараз просто випарувався. В “Барси” і команди Сімеоне по 76 очок, “Реал” зовсім поруч – 75.

Серія Мессі без голів і результативних передач тривала 515 хвилин – жодного очка за системою “гол + пас” з 16 березня. З тих пір він грав проти “Вільярреала” (2:2), “Реала” (1:2), “Атлетіко” (2:1), “Реал Сосьєдад” (0:1), “Атлетіко” (0:2).

“Барселона” не пропускала два голи в першому таймі на “Камп Ноу” з травня 2013 року, тоді каталонці обіграли “Бетіс” (4:2). При цьому “Барса” в останній раз відігравалася з 0:2 вдома до перерви лише в далекому 1947-му (3:2 з “Атлетіко”). Всього в останніх 16 матчах команда Луїса Енріке лише три гри провела на нуль.

Ще про проблеми каталонців у обороні. “Барселона” пропустила 2 голи і більше в 4 з останніх 6 матчів. При цьому суперник “синьо-гранатових” забивав першим в 4 іграх поспіль.

0% ударів у площину в Луїса Суареса в останніх 3 матчах – жоден з 6 не влучив у ціль.

Санті Міна повторив досягнення Йона Гвідетті з “Сельти”, забивши “Барселоні” в обох матчах Примери в цьому сезоні.