Як пропускала та забивала “Брага” перед вильотом до Львова

Вівторок, 12 квітня 2016
11:10

Як пропускала та забивала “Брага” перед вильотом до Львова9

Суперник донецького “Шахтаря” у Лізі Європи “Брага” зіграла внічию з “Морейренсе” в матчі 29-го туру чемпіонату Португалії. Зустріч команд у Бразі закінчилася рахунком — 1:1.

У порівнянні з першим матчем 1/4 фіналу Ліги Європи проти “Шахтаря” (1:2), головний тренер “Браги” Пауло Фонсека зробив ряд змін у складі. Замість Матеуса на ворота став запасний голкіпер Марафону, в центрі оборони Рікардо Ферейру змінив Аргус, місце зліва в захисті зайняв норвежець Рінгстад, у центрі півзахисту замість Вукчевича і Луїса Карлоса вийшли Мауро та Аарон Нігес. Вілсон Едуардо і Феліпе Аугусто, які виходили в матчі проти “гірників” на заміну, з’явилися у стартовому складі, замінивши Ахмеда Хассана і Рафу Сілву.

Як виявилося у результаті, настільки експериментальний склад не зміг переграти одного з аутсайдерів сезону “Морейренсе”. Футболісти господарів більше володіли м’ячем, але раз по раз дозволяли супернику організовувати небезпечні контратаки. Одна з таких атак призвела до штрафного удару з правого флангу на 51-й хвилині гри. Юрі Медейруш виконав подачу, а Евалдо з меж воротарської зони переграв Марафону.

“Брага” попросила у Львові 130 кг льоду, фрукти та рушники для обличчя

Чудовий шанс відігратися “зброярі” отримали на 63-й хвилині. Стоїлькович заробив пенальті, але Жосуе, який відновився після травми, не зміг переграти Стефановича.

За 12 хвилин до кінця основного часу гості залишилися у меншості. Другу жовту картку отримав Вітор Гомеш і відправився в роздягальню. Можливо, що саме його не вистачило підопічним Мігеля Леала, коли на четвертій компенсованій арбітром хвилині “Бразі” все ж вдалося зрівняти рахунок. “Архієпископи” отримали право на кутовий удар, Віллі Болі вистрибнув вище всіх і не залишив шансів Стефановичу.

Після цієї гри в активі “Браги” 51 очко і вона продовжує займати четверте місце. “Морейренсе” з 29 пунктами розташувався на 14-му рядку.

Матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги Європи “Шахтар” – “Брага” пройде 14 квітня у Львові. Наш сайт проведе текстову онлайн-трансляцію зустрічі. Прямий ефір на каналі “Україна”.