Ліга Європи: “Севілья” з Коноплянкою обіграла “Атлетик”, “Боруссія” і “Ліверпуль” зіграли внічию

Четвер, 08 квітня 2016
00:29

Юрген Клопп святкує гол “Ліверпуля” у ворота “Боруссії”

Пройшли перші матчі чвертьфіналу Ліги Європи. Дортмундська “Боруссія” на своєму полі зіграла внічию з англійським “Ліверпулем” – 1:1, повідомляє “Лента”.

В іспанському протистоянні “Севілья”, яка є чинним переможцем Ліги Європи, на виїзді обіграла “Атлетик” з Більбао – 2:1. Український півзахисник гостей Євген Коноплянка вийшов на заміну на 68-й хвилині.

З таким же рахунком інший іспанський клуб – “Вільярреал” на своєму полі обіграв празьку “Спарту”.

“Шахтар” переміг “Брагу” на виїзді

Донецький “Шахтар” обіграв португальську “Брагу”. Зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь “гірників”.

Наприкінці першого тайму український клуб вийшов вперед завдяки голу Ярослава Ракицького, на 75-й хвилині Факундо Феррейра подвоїв перевагу “Шахтаря”, а за хвилину до кінця основного часу португальці один м’яч відіграли – відзначився Вілсон Едуарду.