Лобановський “вилетів” від “Спартака”: найгучніші поразки “Динамо” в Кубку України

Середа, 06 квітня 2016
20:10

Київське “Динамо” несподівано програло “Олександрії” у повторному чвертьфінальному матчі Кубку України з футболу – 0:1. Це не перший випадок, коли найтитулованіший клуб країни “вилітає” з турніру від менш класної команди. Нагадуємо інші.

Сезон 1992

У першому розіграші турніру підопічні Анатолія Пузача поступилися в 1/4 запорізькому “Торпедо”. Спочатку в Запоріжжі перемогли господарі – 1:0. У столичному матчі динамівці відіграли гол, але пропустили. 1:1 – далі пішли автозаводці.

Раундом раніше, до речі, “Динамо” тільки у додатковий час подолало стрийську “Скалу”. 1:1 – у Києві, такий же рахунок у Стрию в основні 90 хвилин, причому господарі забили першими. Аненков зрівняв, Саленко на 100-й хвилині забив переможний м’яч.

Сезон 1993/94

“Динамо” – чинний володар трофею. У 1/8 фіналу суперник – рівненський “Верес”. Спочатку команди зіграли внічию у Рівному – 0:0. 2-го грудня 1993-го в Києві гості відкрили рахунок. Динамо спромоглося тільки на те, щоб зрівняти його. 1:1 – “Верес” пішов далі завдяки виїзному голу. Матч став останнім для Михайла Фоменка на чолі головного тренера “Динамо”.

Сезон 2000/01

Найгучніший “виліт”. Суперник – “Спартак”, Суми. За підсумками того сезону посів 17-те місце у першій лізі і “вилетів” до другої. Зате в 1/16 Кубку вибив команду Валерія Лобановського. Матч був один. Проводився у Сумах. Голів глядачі не побачили. У серії пенальті “Спартак” переміг – 4:2. За гостей не забили Михайленко та Яшкін.