“Барселона” найчастіше грала у більшості в історії Ліги чемпіонів

Середа, 06 квітня 2016
12:29

Фелікс Брих залишив “Атлетико” у меншості Reuters

“Барселона” здобула вольову перемогу над “Атлетико” (2:1) у першому матчі ¼ фіналу Ліги чемпіонів, забивши вирішальний гол у більшості після вилучення форварда мадридців Фернандо Торреса.

Це 30-й випадок, коли суперник мав на одного гравця менше у матчах проти каталонського клубу, і “Барселона” лідирує за цим показником в історії турніру.

На другому місці в списку – “Баварія” (20 вилучень у суперників), далі розташувалися “Арсенал” (18), “Реал”, ПСВ (по 16), “Манчестер Юнайтед”, “Порту”, “Ліон” і “Галатасарай” (по 14).

“Барселона” перемогла “Атлетико” в Лізі чемпіонів завдяки дублю Суареса

Нагадаємо, на 25-й хвилині нападник мадридців Фернандо Торрес вивів свою команду вперед, але вже через десять хвилин німецький арбітр Фелікс Брих вилучив його за другу жовту картку. Форвард синьо-гранатових Луїс Суарес відзначився дублем (63-тя, 74-а хвилини) і приніс каталонцям перемогу.

Матч-відповідь відбудеться 13 квітня у Мадриді.

УЄФА не хоче, щоб “Барселона” вилетіла з Ліги чемпіонів – гравець “Атлетико”