“Барселона” перемогла “Атлетико” в Лізі чемпіонів завдяки дублю Суареса

Вівторок, 06 квітня 2016
01:03

Луїс Суарес відзначився дублем

Футболісти “Барселони” на своєму полі здобули вольову перемогу над мадридським “Атлетико” у першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Гра, що пройшла у вівторок на стадіоні “Камп Ноу” в Барселоні, закінчилася з рахунком 2:1 на користь “синьо-гранатових”. На гол Фернандо Торреса (25-а хвилина) каталонці відповіли дублем Луїса Суареса (63, 74).

“Атлетико” більше тайму грав удесятьох: на 35-й хвилині з поля був вилучений Фернандо Торрес.

Матч-відповідь відбудеться 13 квітня у Мадриді, повідомляє “Р-Спорт”.