Український гімнаст здобув дві золоті медалі на турнірі в Німеччині

Понеділок, 04 квітня 2016
13:26

Олег Верняєв. Фото: sport.ua

На престижному турнірі World Challenge в німецькому Коттбусі лідер збірної України зі спортивної гімнастики Олег Верняєв здобув чотири нагороди.

У перший день турніру Верняєв завоював срібло і бронзу, а в неділю, у другий день змагань, поповнив колекцію нагород двома золотими медалями.

Спершу Олег Верняєв виграв фінал в опорному стрибку, показавши середній результат після двох спроб 15,233, що дозволило, випередити найближчого переслідувача, китайця Ріян Ку більше, ніж на три десятих бали.

Другий представник України в фіналі в опорному стрибку, призер Олімпійських Ігор на цьому снаряді Ігор Радівілов показав шостий результат.

Ну а підвів риску виступів в Котбусі Верняєв золотом у вправі на перекладині, де показав результат 14,966.

А ось у вправах на брусах, де він є чемпіоном світу, Верняєв показав п’ятий результат у фіналі, набравши 14,933 бали.