Субота, 03 квітня 2016
00:04

1

Зідан-тренер шокував “Барсу” в її лігві. Фото: football.ua

Центральний матч 31-го туру чемпіонату Іспанії – легендарне Ель-Класико “Барселона” – “Реал” – пройшов в суботу ввечері. На “Камп Ноу” перемогу несподівано здобули гості з Мадрида – 2: 1, повідомляє “Сегодня”.

У першому таймі глядачі матчу, яких в цей день на стадіоні зібралося понад 99 тисяч, голів не побачили. В другому господарі вийшли вперед на 56-й хвилині після точного удару головою від Жерара Піке.

На 63-й хвилині Карім Бензема в падінні “ножицями” пробив у кут воріт “Барси” і рахунок зрівняв. Потім було вилучення капітана “Реала” Серхіо Рамоса.

Вирішальний м’яч за п’ять хвилин до фінального свистка провів Кріштіану Роналду.

Відзначимо, що це було перше класико для Зінедіна Зідана в якості наставника “вершкових”.

“Барселона” – “Реал Мадрид” – 1:2

Голи: Жерар Піке, 56 – Карім Бензема, 61, Кріштіану Роналду, 85.

“Барселона”: Клаудіо Браво, Даніель Алвеш, Жерар Піке, Хав’єр Маскерано, Хорді Альба, Андрес Інієста, Іван Ракітіч (Арда Туран, ’73), Серхіо Бускетс, Ліонель Мессі, Луїс Суарес, Неймар.

“Реал” Мадрид: Кейлор Навас, Даніель Карвахал, Марсело, Пепе, Серхіо Рамос, Гарет Бейл (Лукас Васкес, 90), Каземіро, Лука Модріч, Тоні Крооc, Кріштіану Роналду, Карім Бензема (Хесе Родрігес, ’77).

Попередження: Луїс Суарес, 26. Хав’єр Маскерано, 28. – Серхіо Рамос, 11. Даніель Карвахал, 17.

Вилучення: Серхіо Рамос, 82.