“Шахтар” забив “Металісту” вісім м’ячів

Пʼятниця, 01 квітня 2016
19:26

“Шахтар” забив “Металісту” вісім м’ячів8

У стартовому матчі 20-го туру чемпіонату України “Шахтар” розгромив “Металіст”. Поєдинок в п’ятницю пройшов на “Арені-Львів” у Львові і завершився з рахунком 8:1 на користь команди Мірчі Луческу.

Рахунок на шостій хвилині матчу відкрив Тайсон, проте вже через десять хвилин номінальні гості зусиллями Корнєва зрівняли рахунок – 1:1. Після цього забивали лише гравці “Шахтаря”, причому забивали багато. Тайсон ще двічі вразив ворота “Металіста” і оформив хет-трик, а дублем відзначився Марлос, по голу забили Ісмаїлі, Феррейра та Едуардо. 8:1 – найбільша перемога “Шахтаря” у поточному чемпіонаті.

Цікаво, що арбітр зустрічі Юрій Грисьо не показав жодної жовтої картки.

Після цього матчу в активі “Шахтаря” стало 52 очки – стільки ж, скільки у “Динамо”, що має гру в запасі (в суботу проти “Олександрії” на виїзді). У “Металіста” залишилося 14 очок і 11-е місце у турнірній таблиці.

“Шахтар” – “Металіст” – 8:1 (3:1)

Голи: Тайсон (6), Ісмаїлі (27), Феррейра (31), Тайсон (54), Тайсон (57), Марлос (67), Едуардо (86), Марлос (89) – Корнєв (16)

Шахтар – П’ятов, Срна (Едуардо, 64), Ісмаїлі, Ордець, Кривцов, Марлос, Малишев, Коваленко (Бернард, 46), Степаненко (Дентіньо, 46), Тайсон, Феррейра.

Металіст – Ільющенков, Соболь, Даценко, Зубейко, Корнєв (Синиця, 66), Третьяков (Барилко, 63), Прийомов, Касьянов, Ралюченко (Рижук, 60), Бобко, Полянський.