Фоменку на замітку: збірна Німеччини декласувала Італію

Середа, 30 березня 2016
12:57

Збірна Німеччини забила чоири м’ячі Італії

Збірна Німеччини у товариському матчі, який пройшов у вівторок у Мюнхені, розгромила команду Італії з рахунком 4:1.

У складі переможців забивали Тоні Кроос (24-а хвилина), Маріо Гьотце (45), Йонас Гектор (59) і Месут Озіл (75). Гол престижу у складі гостей оформив на 83-й хвилині Стефан Ель-Шаараві.

Збірна Німеччини – суперник збірної України по групі С на Євро-2016. Також у нашому квартеті зіграють команди Польщі та Північної Ірландії. Італія зіграє у групі Е з Бельгією, Швецією та Ірландією.

Матч Німеччина – Україна на Євро-2016 відбудеться 12 червня у Ліллі.

Додамо, що у вівторок в Європі було зіграно 17 товариських поєдинків національних збірних, причому спаринги в рамках підготовки до Євро-2016 провели відразу 16 учасників фінальної стадії турніру.

Ісландія, Албанія, Швейцарія та Англія зіграли з командами, які не змогли пробитися на чемпіонат Європи. Підсумок – дві перемоги і дві поразки. Цікавим вийшов матч Греція – Ісландія, в якому греки вели по ходу матчу з рахунком 2:0, але в підсумку програли 2:3.

Також були зіграні матчі між учасниками Євро: Австрія – Туреччина (1:2), Швеція – Чехія (1:1), Ірландія – Словаччина (2:2), Португалія – Бельгія (2: 1), Франція – Росія (4:2 ).

Всього на Євро-2016, який пройде з 10 червня по 10 липня, візьмуть участь 24 збірні.