“Українське” дербі, нічия Скрипника: результати матчів 27-го туру бундесліги

Понеділок, 21 березня 2016
12:32

27-й тур чемпіонату Німеччини стартував з перемоги “Шальке” над одним з конкурентів за путівку у Лігу чемпіонів – менхенгладбахською “Боруссією”. Орендований у “Динамо” Юнес Беланда з’явився на полі на 76-й хвилині зустрічі за рахунку 1:1.

Українське дербі між командами Артема Кравця і Бориса ТащіШтутгартом” і “Байєром”, за який виступає Владлен Юрченко, завершилося перемогою гостей.

Ще один українець Віктор Скрипник зі своїм “Вердером” зіграв внічию з претендентом на єврокубки “Майнцом”.

“Баварія” завдала поразки “Кельну”. Зустріч у Кельні закінчилася з рахунком 1:0 на користь гостей, у складі яких на 10-й хвилині відзначився Роберт Левандовські. Для 27-річного гравця збірної Польщі цей гол став 25-м у 26 матчах чемпіонату Німеччини і 36-м у 39 іграх за “Баварію” у поточному сезоні.