“Штутгарт” Кравця програв “Байєру” Юрченка

Неділя, 20 березня 2016
19:04

Владлен Юрченко вперше вийшов у стартовому складі за німецький клуб у бундеслізі

У 27-му турі чемпіонату Німеччини відбулося українське дербі – команда Артема Кравця і Бориса Тащі “Штутгарт” приймав “Байєр”, за який грає Владлен Юрченко.

Юрченко вперше у кар’єрі вийшов у стартовому складі своєї команди на матч Бундесліги і відзначився попередженням.

Кравець і Тащі з’явилися на полі по ходу другого тайму. На той момент їх команда вже програвала з рахунком 0:2.

У складі “Штутгарта” відзначилися Джуліан Брандт (11-а хвилина) і Карім Белларабі (49).

“Байєр” наступний матч проведе 1 квітня на своєму полі з “Вольфсбургом”. “Штутгарт” 2 квітня на виїзді зустрінеться з “Дармштадтом”.

“Штутгарт” – “Байєр” – 0: 2

Голи: Брандт (11), Бельарабі (49)

Штутгарт – Титонь, Швааб, Інсуа, Кляйн, Нідермайєр, Дідаві (Кравець, 54), Діе (Максим, 68), Гентнер, Рупп, Костич, Вернер (Тащі, 68).

Байєр – Лено, Хенріхс, Та, Венделл, Бельарабі (Круз, 68), Крамер, Брандт (Мехмеді, 89), Рамальо, Юрченко (Фрай, 84), Ернандес, Кісслінг.