“Мотор” поступився одному з фаворитів Ліги чемпіонів

Неділя, 20 березня 2016
12:57

“Мотор”

Запорізький “Мотор” зіграв перший поєдинок 1/8 Ліги чемпіонів проти фіналіста минулого розіграшу турніру “Вешпрема” з Угорщини.

На своєму майданчику, в Броварах, команда Миколи Степанця програла угорському “Вешпрему” 24:29 (12:12). Повторна гра відбудеться 26 березня у Вешпреме.

“Вважаю, що в 1/8 фіналу ми потрапили на найсильнішого суперника. У минулому році “Вешпрем” грав у фіналі Ліги чемпіонів. У команді підібрані дуже сильні гравці – чемпіони та призери світу, Європи та Олімпійських ігор. Це збірна світу. Ми знали, хто нам протистоїть, і хотіли зіграти якомога краще.

Перший тайм нам вдався за рахунком – була нічия, – але на початку другого тайму суперник відірвався завдяки нашим позиційним помилкам, а також парі незрозумілих для мене свистків (арбітрів). Завдяки досвіду і класу гравців “Вешпрем” втримав цей відрив до кінця гри. Ми на власному досвіді знаємо, наскільки важко грати у гостях у “Вешпрема” при їх вболівальниках, але будемо готуватися. Так, рахунок не на нашу користь, але гравці набувають міжнародного досвіду.

Думаю, що для нас цей міжнародний сезон був вдалим. Ми почали його у вересні і продовжили до кінця березня. Фаворитом в нашій парі спочатку був “Вешпрем”, ми хотіли зіграти вдаліше, але поразка в 5 м’ячів – це багато для домашньої гри, щоб сподівається на успішний результат на виїзді”, – сказав після матчу тренер українців Микола Степанець.

Мотор – Вешпрем 24:29 (12:12)

Мотор: Сорока (7), Бурка (4), Маласінскас (4), Калараш (3), Козакевич (2), Шельменко (2), Пухівський (1), Шевельов (1)

Вешпрем: Маргуч (5), Шуліч (5), Іліч (4), Нагі (4), Родрігес (3), Іванчик (3), Палмарссон (2), Гуляш (1), Терзич (1), Угалде (1)