Мілевський відзначився дублем у чемпіонаті Румунії

Субота, 19 березня 2016
21:10

Артем Мілевський зробив свій перший дубль у складі “Конкордії”. Українець забив два голи у матчі чемпіонату Румунії проти “Ботошані”.

Мілевський провів на полі всі 90 хвилин, а його голи допомогли “Конкордії” здобути перемогу з рахунком 3:0. 31-річний нападник відкрив рахунок у матчі на 8-й хвилині, з близької відстані забив головою, а на 70-й хвилині збільшив перевагу своєї команди, реалізувавши пенальті.

Таким чином, на рахунку Мілевського три голи у чотирьох матчах чемпіонату Румунії. Також українець забивав у матчі Кубка Румунії.

Відзначимо, що раніше головний тренер національної збірної України Михайло Фоменко заявив, що не стежить за виступами Мілевського у Румунії: “Що за ним стежити, якщо він не грає на хорошому рівні”.