“Вердер” Скрипника зіграв внічию з “Майнцем”

Субота, 19 березня 2016
19:23

1

У 27-му турі чемпіонату Німеччини “Вердер” українського наставника Віктора Скрипника на своєму полі приймав “Майнц”, повідомляє “Сегодня”.

Кілька турів назад “Майнц” сенсаційно обіграв у гостях “Баварію” і знаходиться в зоні єврокубків. “Вердер” же більше думає про виживання у Бундеслізі. Тому підопічні Скрипника і одному заробленого пункту будуть раді.

Гості відкрили рахунок на 38-й хвилині, коли відзначився Баумгартлінгер. У компенсований час до першого тайму Піссаро забив пенальті і зрівняв рахунок. Нічия – 1:1.

Цей гол став для перуанця 101-м за бременський клуб в бундеслізі. За цим показником він наздогнав Марко Боде і тепер ділить з ним звання найкращого бомбардира “Вердера” в чемпіонаті Німеччини.

У нинішньому сезоні на рахунку 37-річного форварда 12 забитих м’ячів в 22 матчах бундесліги.

Вердер – Майнц 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 0:1 – 38 Баумгартлінгер, 1:1 – 45, пенальті Пісарро.

Вердер – Відвальд, Вестергор, Гарсія, Гебре Селассі, Джілободжі, Юнузовіч, Озтуналі (Уджа, 71), Бартельс, Фрітц, Грілліч, Пісарро (Лоренцен, 81).

Майнц – Каріус, Белль, Буссманн, Бросінскі, Хак, Маллі (Сердар, 88), Латца, Самперіо, Баумгартлінгер, Де Бласіс (Клеменс, 90), Кордоба (Онісіво, 90).

Попередження: Фрітц (38), Сампера (61), Джілободжі (62), Белль (89).