“Шахтар” дізнався наступного суперника в Лізі Європи від пілотів літака

Пʼятниця, 18 березня 2016
21:17

“Шахтар” дізнався наступного суперника в Лізі Європи від пілотів літака6

Донецький “Шахтар” сьогодні повернувся до Києва після матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи проти бельгійського “Андерлехта”. Вчора “гірники” обіграли господарів поля з рахунком 1:0 (у Львові теж була перемога — 3:1) і вийшли у чвертьфінал турніру.

Додому команда відправлялася у хорошому настрої. Мірча Луческу дав команді чотири вихідні. До праці футболісти повернуться 22 березня. Збірники відпочиватимуть менше. Вже у неділю вечером гравці збірної України мають бути у розпорядженні Михайла Фоменка.

“Шахтар” повертався до Києва не у повному складі. Кілька гравців, користуючись нагодою, просто з Брюсселя відправилися у свої рідні краї. Зокрема, капітан Даріо Срна взяв курс на Хорватію. “Шахтар” все одно не гратиме у найближчому турі (19 березня “гірники” мали зустрітися із запорізьким “Металургом”).

“В матчі було більше боротьби, ніж футболу, але головне, що нам вдалося перемогти і вийти в наступний раунд, – каже воротар Андрій П’ятов перед посадкою на літак в аеропорту Брюсселя. – Що стосується жеребкування, то я ніколи не загадую наперед. Хто вийде, з тим і будемо грати”.

Політ з Брюсселя до Києва тривав 2,5 години. В цей час у швейцарському Ньоні пройшло жеребкування чвертьфіналу Ліги Європи. Відразу після його завершення диспетчери передали інформацію пілотам літака.

“Надійшла інформація щодо результатів жеребкування Ліги Європи. Наступний матч у турнірі “Шахтар” проведе у Португалії проти “Браги”.

На оголошення футболісти та журналісти відреагували оплесками. Саме “Брага” називалася у числі бажаних суперників. Серед прийнятних команд також були “Вільярреал” та “Атлетик”.

Першу гру “гірники” зіграють на виїзді 7 квітня. За тиждень — матч-відповідь у Львові.