“Андерлехт” не мав шансів у протистоянні з “Шахтарем”

Пʼятниця, 18 березня 2016
11:21

Едуардо забив єдиний мяч на “Костант Ванден Шток”

Донецький “Шахтар” виграв у бельгійського “Андерлехта” виїзний матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи (1:0) і вийшов у чвертьфінал Ліги Європи. Суперник визначиться сьогодні: жеребкування пройде о 14.00. Це справа – майбутнього. А ми – у минуле, до брюссельського матчу.

“Шахтар” грав із бельгійцями так, як два дні тому “Манчестер Сіті” з київським “Динамо”. Донеччани будь-якої миті готові були посилити тиск на ворота “Андерлехта”, але чекали, що їм зможе запропонувати суперник. Нинішній “Андерлехт” навряд чи чим міг здивувати підопічних Луческу. Ця пара суперників із самого початку виглядала нерівною, що зрештою підтвердила й сама гра – “Шахтар” виявився вищим на голову.

Олександр Кучер не зрадив традиції і отримав чергову червону картку, створивши Мірчі Луческу масу проблем перед першим матчем чвертьфіналу. Навряд чи Кривцов і Ордець, враховуючи їхню недавню гру із “Дніпром”, будуть спроможні стримати нападників наступного суперника, особливо, якщо гірникам потраплять “Боруссія” чи “Ліверпуль”. Ситуація може ускладнитися, бо в наступному матчі дискваліфікацію може отримати Тарас Степаненко.

У четвер бельгійці навіть близько не змогли поставити під сумнів результат першого матчу. Очевидно, що нинішній “Андерлехт” є набагато слабшим суперником, аніж знекровлений фінансовими негараздами “Дніпро”. Бельгійський клуб і близько не має у своєму розпорядженні гравців рівня Тайсона, Марлоса, Ракицького й Едуардо. Очевидно, що цінники в 30 мільйонів євро, які повісили на своїх гравців боси бельгійського клубу, є надто завищеними. Принаймні на сьогодні.

Останні десять хвилин гри “Андерлехт” збився на примітивну навалу, геть забувши про захист воріт. Гол у ворота бельгійського клубу був справою часу. Добре, що Едуардо встиг його провести, заробивши додаткові бали до таблиці коефіцієнтів УЄФА.

Віктор Коваленко навряд чи зможе зарахувати цю гру собі до активу. Поки що він демонструє свої таланти через раз. Утім, це властиво для гравця його віку. Добре, що Віктор має ігрову практику в кожному матчі. Тому стабільність – справа часу.