Ліга Європи. Всі результати 1/8 фіналу і всі учасники чвертьфіналу

Пʼятниця, 18 березня 2016
01:06

Матчами 17 березня завершилася стадія 1/8 фіналу Ліга Європи. Вісім команд продовжать боротьбу за престижний трофей.

Крім гри в Брюсселі, де донецький “Шахтар” пройшов місцевий “Андерлехт”, відбулося ще 8 поєдинків.

“Севілья” без травмованого Євгена Коноплянки розгромила вдома швейцарський “Базель” і оформила вихід до наступного раунду. А в англійському дербі миром розійшлися “Манчестер Юнайтед” та “Ліверпуль”, але за сумою двох зустрічей у чвертьфінал вийшли саме мерсесайдці.

Також чотири м’ячі відвантажила в рідних стінах португальська “Брага” турецькому “Фенербахче”, вибивши тим самим останній з турніру.

“Байєр” (Німеччина) – “Вільяреал” (Іспанія) – 0:0

“Валенсія” (Іспанія) – “Атлетик” Більбао (Іспанія) – 2:1
Голи: 1: 0 – 13 Санті Міна, 2: 0 – 37 Адерлан Сантос, 2: 1 – 75 Адуріс.

“Лаціо” (Італія) – “Спарта” Прага (Чехія) – 0:3
Голи: 0: 1 – 10 Дочкал, 0: 2 – 12 Крейчі, 0: 3 – 44 Юліш.

“Андерлехт” (Бельгія) – “Шахтар” (Україна) – 0:1
Гол: 0: 1 – 90 Едуардо.

“Севілья” (Іспанія) – “Базель” (Швейцарія) 3:0
Голи: 1: 0 – 35 Рамі, 2: 0 – 44 Гамейро, 3: 0 – 45 Гамейро.

Манчестер Юнайтед Англія – Ліверпуль Англія 1:1
Голи: 1: 0 – 32, пенальті Марсьяль, 1: 1 – 45 Коутиньо.

Тоттенхем Англія – Боруссія Д Німеччина 1:2
Голи: 0: 1 – 24 Обамеянг, 0: 2 – 70 Обамеянг, 1: 2 – 73 Сон Хин Мін.

Брага Португалія – Фенербахче Туреччина 4:1
Голи: 1: 0 – 11 Ахмед Хассан, 1: 1 – 45 Потук, 2: 1 – 69, пенальті Жозуе, 3: 1 – 74 Стоїлькович, 4: 1 – 83 Рафа Сілва.

Список всіх учасників чвертьфіналу виглядає так:

“Спарта” (Чехія), “Вільярреал” (Іспанія), “Атлетік Більбао” (Іспанія), “Севілья” (Іспанія), “Боруссія Дортмунд” (Німеччина), “Ліверпуль” (Англія), “Шахтар” (Україна) , “Брага” (Португалія).

Жеребкування учасників чвертьфіналу відбудеться завтра, в Ньоні, в 14:00 за київським часом. Відзначимо, що чвертьфінальні пари визначаються сліпим жеребом без попереднього посіву. Таким чином, один з одним можуть зустрітися представники однієї країни. Команда, кулю з якою дістають з кошика першою, грає перший матч вдома.

Матчі чвертьфіналу відбудуться 7 і 14 квітня.