Арбітр впорався з роботою. Він свистів те, що було на полі – Луческу

Четвер, 18 березня 2016
00:56

Донецький “Шахтар” вийшов у чвертьфінал Ліги Європи. “Гірники” у Брюсселі перемогли з рахунком 1:0, завдяки голу Едуардо в компенсований час.

Команди завершували матч у меншості через вилучення Олександра Кучера та Кара Мбоджі.

У Львові українська команда обіграла бельгійців з рахунком 3:1.

Післяматчева прес-конференція наставника “Шахтаря” Мірчі Луческу:

“Дуже складна гра. Ми очікували чогось подібного. Наш суперник хотів довести, що зможе створити камбек. Я говорив з гравцями у перерві матчу. Сказав, що нам дуже важливо стримати “Андерлехт”.

У першому таймі ми мали певну перевагу. Після перерви вони вийшли на матч дуже впевними. Моментами вони грали дуже жортско. Ми перекривали їм зони. Майстерність та гольове чутті Едуардо призвели до того, що ми забили єдиний гол у матчі.

Думаю, що арбітр впорався з роботою. Він свистів те, що було на полі і не піддався впливу трибун.

Мені не цікаво, хто нам випаде в наступній стадії. На цій стадії немає слабких суперників. Ми знаєм свій потенціал. Мова не йде про виграш Ліги Європи. Аде будемо битися в кожному матчі. Добре, що українська команда залишається в єврокубку.

Тайсон? Залишається тільки подякувати йому. Не знаю чи кожен гравець вийшов би на поле в його стані. Він відпрацював дуже добре. Він тепер знає, як грати не тільки в атаці, але й у захисті”.

Додамо, що жеребкування наступної стадії Ліги Європи пройде у п’ятницю о 14:00. Матчі чвертьфіналу турніру будуть зіграні 7 і 14 квітня.