Коноплянка пропустить товариські матчі збірної України через травму

Понеділок, 14 березня 2016
18:09

Євген Коноплянка вибув на 2-3 тижні

Герой тижня у “Севільї” Євген Коноплянка пропустить найближчі матчі національної збірної України через травму м’язів.

Як інформує Marca, 26-річний півзахисник травмував біцепс правого стегна у матчі проти “Вільярреала” і вибув на 2-3 тижні.

Коноплянка також не зможе зіграти у матчі-відповіді 1/8 Ліги Європи проти “Базеля” і в чемпіонаті Іспанії проти “Реала” на “Сантьяго Бернабеу”.

24 і 28 березня Україна зіграє 2 товариські матчі, на які фанатів вже запросив головний тренер збірної Михайло Фоменко.

Нагадаємо, українець отримав пошкодження у стику на 70-й хвилині матчу і був замінений на Хосе Антоніо Рейеса. До цього Коноплянка забив гол на 65-й хвилині матчу і віддав гольову передачу, після якої гравець гостей Віктор Руїс забив автогол.