Марія Музичук знову не змогла обіграти Хоу Іфань

Субота, 12 березня 2016
20:35

Марія Музичук знову не змогла обіграти Хоу Іфань6

У Львові у Палаці Потоцьких завершилася сьома партія матчу за звання чемпіонки світу з шахів, в якому українка Марія Музичук зіграла внічию з Хоу Іфань з Китаю.

У цій партії, де чинна чемпіонка світу Марія Музичук грала чорними фігурами, суперниці відчайдушно билися до 91-го ходу китаянки, але вирішальної переваги ніхто так і не отримав.

Відзначимо, що ближче до перемоги була Марія Музичук, а ось її суперниця головним чином була стурбована тим, щоб не програти. У результаті їй вдалося відбитися від атак стриянки.

Після нічиєї у сьомій партії загальний рахунок матчу за шахову корону став 4,5: 2,5 очка на користь претендентки на титул Хоу Іфань.

Згідно з регламентом, матч триватиме десять партій, тому для перемоги китаянці досить в трьох заключних партіях двічі зіграти внічию або один раз перемогти, тобто набрати одне очко з трьох можливих.

Додамо, що у разі нічиєї за підсумками основних партій – 5:5, відбудеться тай-брейк.

Нагадаємо, матч за звання чемпіона світу з шахів серед жінок проходить з 1 по 18 березня.