Якщо нам вдасться забити швидкий гол, то “Шахтар” може запанікувати – футболіст “Андерлехта”

Пʼятниця, 11 березня 2016
15:45

Стівен Дефур

Півзахисник бельгійського “Андерлехта” Стівен Дефур став рекордсменом за кількістю післяматчевих інтерв’ю. Футболіст нікому не відмовляв, і не дивлячись на поразку від донецького “Шахтаря” у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи з рахунком 3:1, вже має план на домашню зустріч.

“Ми знали, що “Шахтар” – це хороша команда. Але ми дозволили їм занадто легко нам забити. Ми не дуже добре зіграли у захисті у першому таймі. Після перерви у нас з’явилися нагоди відігратися.

Звичайно, рахунок 2:1 не найкращий, але цілком прийнятний перед домашнім матчем. Але ми пропустили третій м’яч. Сподіваюся, ми зіграємо краще у нашій повторній зустрічі.

Тепер нам потрібно забивати “Шахтареві” два м’ячі і надіятися, що супернику не вдасться розпечатати наші ворота. Щоб втілити цей план ми повинні грати дуже сконцентровано.

Якщо нам вдасться забити швидкий гол, то “Шахтар” після цього може запанікувати і нам вдасться провести другий м’яч. Побачимо, як все складеться, але ще раз відзначу, що “Шахтар” – дуже сильний суперник.

Ми не втрачаємо надії вийти у чвертьфінал Ліги Європи. У противному випадку нам немає сенсу виходити на матч-відповідь.

Ми доволі добре виступає у цьому турнірі. У цьому сезоні у нас були хороші матчі проти сильних команд. Нам потрібно добре підготуватися до домашнього матчу з “Шахтарем”.

Додамо, що матч-відповідь “Андерлехт” – “Шахтар” відбудеться у Брюсселі 17 березня. Наш сайт вестиме текстовий онлайн поєдинку. Канал “Україна” покаже матч у прямому ефірі.