Удома постараємось виграти 2:0 – капітан “Андерлехта”

Пʼятниця, 11 березня 2016
14:54

Сільвіо Прото

Капітан і воротар бельгійського “Андерлехта” Сільвіо Прото пропустив три м’ячі від донецького “Шахтаря” у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи. Зустріч на “Арені Львів” завершилася перемогою “гірників” з рахунком 3:1.

Після матчу Прото вийшов з роздягальні в елегантному клубному костюмі і виглядав так, ніби збирається не на літак, а на церемонію вручення Оскара. Не дивлячись на поразку у Львові, футболіст з оптимізмом говорив про матч-відповідь.

“Ми дуже розчаровані поразкою з рахунком 1:3. Третій гол вийшов зайвим. При рахунку 1:2 у нас зберігалися чудові шанси на камбек у домашній зустрічі. Але навіть у цій ситуації нам під силу забити у матчі-відповіді два м’ячі. Наш рівень цілком дозволяє це зробити.

Вдома ми постараємось виграти 2:0. Хоча зізнаюся, що нам буде важко це зробити. У “Шахтарі” грають дуже хороші гравці. Непросто буде зберегти свої ворота в недоторканості”.

Перед початком другого тайму Прото одним із перших вийшов із роздягальні, але не відразу побіг до своїх воріт. Спочатку капітан став біля центральної лінії, де зустрічав своїх партнерів по команді і кожного намагався підтримати перед відновленням матчу.

“Я хотів підбадьорити своїх гравців. Ми знали, що обов’язково заб’ємо свій гол. У першому таймі ми випали з гри на 10-15 хвилин і це призвело до двох пропущених голів. Цей епізод показав, що зараз “Андерлехт” не у своїй найкращій формі. Ми допустили дві дуже грубих помилки. Прикро, що так трапилося.

Щодо пропущених голів, то я зробив все, що міг, щоб їх уникнути. Що стосується третього м’яча, то я торкнувся його, але він відбився від поперечини. Мені просто не пощастило”.

Додамо, що матч-відповідь “Андерлехт” – “Шахтар” відбудеться у Брюсселі 17 березня. Наш сайт вестиме текстовий онлайн поєдинку. Канал “Україна” покаже матч у прямому ефірі.