Ліга Європи. Коноплянка зіграв менше тайму, “Боруссія” їде в Лондон “як турист”: результати перших матчів 1/8 фіналу

Четвер, 11 березня 2016
00:28

У четвер відбулися перші матчі 1/8 фіналу Ліги Європи.

“Шахтар” порадував своїх уболівальників, в хорошому стилі обігравши “Андерлехт” – 3:1.

За великим рахунком, думати про чвертьфінал і про визначні пам’ятки Лондона може поки лише “Боруссія”, яка розгромила “Тоттенхем” в домашньому поєдинку – 3:0.

А уникнути виїзних поразок змогли лише “Севілья” і “Лаціо”, причому римляни забили гостьовий гол. А в складі андалузцев українець Євген Коноплянка відіграв менше тайму, замінивши Вітол на 65-й хвилині.