Третій гол вийшов зайвим. Рахунок 2:1 нас влаштовував – наставник “Андерлехта”

Четвер, 10 березня 2016
22:23

Перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи між донецьким “Шахтарем” та бельгійським “Андерлехтом” завершився з рахунком 3:1 на користь “гірників”. Наставник пурпурно-білих Беснік Хасі на післяматчевій прес-конференції.

“Ми очікували, що наша команда покаже відповідну якість гри. У цьому плані матч можна назвати вдалим для нас.

Ми дуже добре розпочали гру. Потім випали на 15 хвилин. У цей період “Шахтар” забив свої голи.

Мені здається, що третій гол вийшов зайвим. Рахунок 2:1 нас влаштовував. Шкода, що ми знову пропустили.

Спочатку нам потрібно виграти у неділю в “Кортрейка”. Тоді у нас буде ще достатньо часу на підготовку до матчу-відповіді із “Шахтарем”.

Ми показали хороший командний футбол, але індивідуальні помилки спричини два голи у наші ворота.

Ми повинні поважати рішення арбітрів, але було два суперечливих моменти. В одному з них можна було ставити пенальті.

“Шахтар” добре грає на контратаках. Вдома нам доведеться ризикувати. А це може дати супернику вільні зони, які так добре вміє використовувати команда Луческу”.

Матч-відповідь “Андерлехт” – “Шахтар” відбудеться у Брюсселі 17 березня. Наш сайт вестиме текстовий онлайн поєдинку. Канал “Україна” покаже матч у прямому ефірі.